Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Promocja!

  Grill Box Maxi

  174,00  150,00 

  Grill Zestaw Maxi to podwójna gratka dla fanów grillowania. Zawiera, aż 6 słoików naszych naturalnych przetworów. Nasze produkty to nowość na rynku. Smaki i składy, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Wariacja na temat ketchupu zawładnie wasze serca. Naturalne receptury, tylko najlepsze składniki i duża dawka zdrowia. W tym sezonie możesz cieszyć się smakami od Zdrowo Zakręcony podwójnie. A jak zamawiasz podwójnie to płacisz, aż -30% mniej.  Zaskocz swoich gości wyjątkowymi smakami i postaw na słoiki. Trochę słodyczy, trochę pikanterii w jednym miejscu i to bez dodatku cukru, ulepszaczy, bez glutenu i laktozy. Samo zdrowie!

 • Słodki Zestaw z Nutą Ostrości

  105,00 

  Doskonały wybór dla osób, które cenią sobie zdrowe i naturalne smaki. Każdy Zdrowo Zakręcony produkt został przygotowany bez dodatku cukru oraz sztucznych konserwantów.

 • Ketchup ze śliwek – wegański, bez dodatku cukru

  30,50 

  Ketchup ze śliwek jest przetworem owocowym (ze śliwek). Nie zawiera dodatku cukru i sztucznych substancji zagęszczających. Produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników. Do jego produkcji używamy najwyższej jakości polskich śliwek zbieranych w środku sezonu.

 • Konfitura z agrestu – 100% Wegańska bez dodatku cukru

  17,50 

  Konfitura z agrestu od Zdrowo Zakręcony- 100% wegańska nie zawiera cukru i sztucznych substancji zagęszczających. Produkowana jest wyłącznie z naturalnych składników, nie zawiera glutenu i laktozy. Do jej produkcji używamy najwyższej  jakości polskich owoców zbieranych w środku sezonu.

 • konfitura ze śliwek

  Konfitura ze śliwek -100% Wegańska bez dodatku cukru

  17,50 

  Konfitura ze śliwek od Zdrowo Zakręcony- 100% wegańska nie zawiera cukru i sztucznych substancji zagęszczających. Produkowana jest wyłącznie z naturalnych składników, nie zawiera glutenu i laktozy. Do jej produkcji używamy najwyższej  jakości polskich owoców zbieranych w środku sezonu.